Sezóna 2016 / 2017 - Rozpisy zápasov - jeseň

Prázdniny sa nám už skončili a je tu znova nová sezóna na ktorú sa dúfam všetcia už tešia ? :)



ROZPIS  ZÁPASOV  JESEŇ  2016 


Kategória  U10  - ročník  2006 a mladší 

do tejto kategórie sú zaradené deti z Novej Dubnice ,Trenčianskej Teplej - deti , ktoré začínajú majú možnosť si vyskúšať čo sa naučili


Podmienky a pravidlá v kategórií U10  :   

počet hráčov na ihrisku  :  5  (4+1 )
hracia doba  min.          :  2 x 15
ihrisko                         :   1/ 4
vek                             :  2006 a mladší
dovolené výnimky         :  Tomáš Kriho, Jakub Košťál , Peter Krútil , Izabela Anderson


17.9.2016    1.kolo         Zlaté Moravce   -  nezúčastnili sme sa        prihlasujú sa družstvá až potom je rozlosovanie spravené

24.9.2016    2.kolo         Bratislava                   prihlasujú sa družstvá ......................

08.10.2016  3.kolo         Šenkvice

Celkové výsledky 3.kola  

1.ŠK Šenkvice  Levy 
2. KPH Rača Bratislava 
3. HC Nová Dubnica 
4. ŠK Šenkvice Tigre 
5. KPH Hoko Zlaté Moravce 

22.10.2016  4.kolo         Trenčianska Teplá 

Celkové výsledky  4. kola 

HC Nová Dubnica  - KPH Rača  1 : 2
ŠK Šenkvice  Tigre -  ŠK Šenkvice  Levy 
Hoko Zlaté Moravce - KPH Rača 
HC Nová Dubnica  -  ŠK Šenkvice Tigre 
ŠK Šenkvice Levy  - Hoko Zlaté Moravce    5:3 
ŠK Šenkvice  Tigre  - KPH Rača  3 :3
ŠK Šenkvice Levy - HC Nová Dubnica 4 :4
ŠK Šenkvice Tigre-  Hoko Zlaté Moravce  7 :2 
KPH Rača     -   ŠK Šenkvice Levy   4:2
HC Nová Dubnica -  Hoko Zlaté Moravce  6:2 


Na  všetky kolá je potrebné sa do stredy vždy nahlásiť následne sa robí rozlosovanie .


KATEGÓRIA    U  12  ročník 2004 a mladší

Tréner tejto kategórie  :  Tomáš  Uherka

Sem patria deti , ktoré minulý rok hrali ešte kategóriu  U10 a to :

Maťko a Jakubko Szabó , Miško Kubištík, Matejko Letko , Natalka Hrubošová , Nataška Draková , David  Matušu z Teplej :) môže hrávať za vás a pomáhať vám


Podmienky a pravidlá v kategórií U12  :   

počet hráčov na ihrisku  :  6  (5+1 )
hracia doba  min.          :  2 x 15
ihrisko                         :   1/ 2
vek                             :  2004 a mladší
dovolené výnimky         :  Marián Holík  ( 17.11. 2003)

25.09.2016     Bratislava   1.kolo      

10:00       Šenkvice             -   KPH Rača
10:40          Hoko Zl.Moravce  -   HC Nová Dubnica
11:35          KPH Rača               -   HC Nová Dubnica
12:15       Šenkvice             -   Hoko Zlaté Moravce
13:10          HC Nová Dubnica  -   Šenkvice
13:50       KPH Rača            -   Hoko Zlaté Moravce

23.10.2016  ŠENKVICE    2. Kolo


10:00       KPH Rača            -   Šenkvice    1 :2
10:40          HC Nová Dubnica  -   Hoko Zlaté Moravce  0 : 5
11:35       Šenkvice             -   Hoko  Zlaté Moravce     1 : 1
12:15          KPH Rača                -   HC Nová Dubnica      2 : 0
13:10       Hoko Zlaté Mora  -   KPH Rača                    0 : 4
13:50          Šenkvice                 -   HC Nová Dubnica        0 :  1
 

Na jeseň sa hrajú iba 2. kolá  !!!!!!


KATEGÓRIA    U  16  ročník 2000 a mladší

Podmienky a pravidlá v kategórií U16  :   

počet hráčov na ihrisku  :  9  (8+1 )
hracia doba  min.          :  2 x 20
ihrisko                         :   1/ 2
vek                             :  2000 a mladší
dovolené výnimky         :  Šútovská D., Kramplová L., Miháliková E., Dobiášová Jana,

18.09.2016   Bratislava    1. kolo


10:00        ŠK Šenkvice         -  Hoko Zlaté Moravce
10:55           KPH Rača                -   HC Nová Dubnica
11:50          Hoko Zl.Moravce    -  Épitök HC Budapešť 
12:45        ŠK Šenkvice         -  KPH Rača
13:40         HC Nová Dubnica  -   Épitok HC Budapešť   

02.10.2016   Bratislava    2. kolo

10:00             ŠK Šenkvice         -      HC Nová Dubnica 

10:55         KPH Rača           -     Épitök HC Budapešť 
11:50            Hoko Zl.Moravce  -      HC Nová Dubnica
12:45         ŠK Šenkvice         -   Épitok HC Budapešť
13:40         KPH Rača            -    Hoko Zlaté Moravce

 Druhé  kolo  celkové výsledky  :

1. KPH RAČA          12 b.
2. Epitók HC Budapešť  9b.
3. Hoko Zlaté Moravce  6b.
4. HC Nová Dubica 3 b.
5. ŠK Šenkvice 0b.


Česká  liga 

dievčatá  U 16 a staršie 

10.09.2016            Slávia  Praha

17.09.2016            Rakovník

25.09.2016            Pragovka

01.10.2016            Mníchovice

08.10.2016            Slávia Praha

15.10.2016           Rakovník


Späť