Výsledky a informácie k turnaju Memoriál Jozefa Groma 26.11.2016

Ahojte hokejisti


Nižšie uvádzame propozície k turnaju a rozlosovanie turnaja .Poprosím všetky deti , ktoré sa zúčastnia turnaja aby prišli v sobotu najneskôr o    !!!!!!   zmena času príchodu  7:45  hod. do telocvične. Hrať sa nebude na 2.Základnej škole v hale ale na škole sv.Jána Bosca v Novej Dubnici.

 

 PROPOZÍCIE 

 VII. Ročník  medzinárodného turnaja v pozemnom hokeji ,, memoriálu  JOZEFA  GROMA ,,   

Miesto konania  :    Spojená škola Sv.Jána Bosca , Trenčianska 66/28 ,Nová Dubnica ,

Termín konania  :    26.11 2016 o 8.30hod.

Kategórie           :       miešané družstvá   ročník  2006- a mladší                                                                                         

Pozvané družstvá  :  Warta  Poznaň  Poľsko , SP 25 Poznaň  , HC Nová Dubnica , Hoko Zlaté Moravce ,HC Nová Dubnica  

Systém  hrania  :            hrá sa 2x8  min   / prestávka medzi polčasom 4-5 min a následne     výmena strán /

                                 Počet hráčov na ihrisku   .   4  hráči bez brakára

                                 Malý roh sa nezahráva – hrá sa na nájazdy do 8 sekúnd                                                               

                                družstvá sú nalosované do tabuľky , kde sa hrá každý s každým a po odohraní zápasov sa spočítajú body – skóre a spraví sa poradie.

                               Družstvá na 1 troch miestach sú ocenené medailami

Zmena  ROZLOSOVANIA  TURNAJA  doplnené druhé družstvo  ŠK Šenkvice  


                   
                   
                   
VI I. ročník medzinárodného turnaja v pozemnom hokeji - memoriál-  J.Groma  
                   
    26. 11 2016  Nová  Dubnica          
     
 
     
 
         
               
               
ROZLOSOVANIE  ZÁPASOV           
                   
      hrá  sa  2x 8  minút  2min.na prestávku medzi polčasmi
                   
1. Zápas 8:30  - 8:48 Warta Poznaň             HC-N.Dubnica ,,B,,          1       :  4  
                   
                   
2. Zápas 8:50  - 9:08 SP 25 Poznaň              HC N.Dubnica ,,A,,          8      :  0  
                   
                   
3. Zápas 9:10  - 9:28 ŠK Šenkvice ,,A,, ŠK Šenkvice ,,B,,          1      :   2  
                   
                   
4. Zápas  9:30 - 9:48 Warta Poznaň  HC N.Dubnica ,,A,,          4      :   0  
                   
                   
5. Zápas 9:50  - 10:08 SP 25 Poznaň              ŠK Šenkvice ,,B,,          2      :   0  
                   
                   
6. Zápas  10:10  - 10:28 ŠK Šenkvice ,,A,, HC N.Dubnica ,,B,,            1      :   4  
                   
                   
7. Zápas  10:30  - 10:48 Warta Poznaň             ŠK Šenkvice ,,B,,          1      :    5  
                   
                   
8. Zápas  10:50  - 11:08 SP 25 Poznaň              ŠK Šenkvice ,,A,,        5        :    4  
                   
                   
9. Zápas  11:10 - 11:28 HC-N.Dubnica ,,B,,  HC N.Dubnica ,,A,,          6      :    0  
                   
                   
10. Zápas  11:30 - 11:48 Warta Poznaň  ŠK Šenkvice ,,A,,         0       :   5  
                   
                   
11. Zápas  11:50 - 12:08 SP 25 Poznaň              HC N.Dubnica ,,B,,          2      :    5  
                   
                   
12. Zápas  12:10 - 12:28 ŠK Šenkvice ,,B,, HC N.Dubnica ,,A,,        12      :     1  
                   
                   
13. Zápas  12:30  - 12:48 Warta Poznaň             SP 25 Poznaň                      0       :    2  
                   
                   
14. Zápas  12:50  - 13:08 ŠK Šenkvice ,,A,, HC N.Dubnica ,,A,,           9      :     0  
                   
                   
15. Zápas  13:10  - 13:28 ŠK Šenkvice ,,B,,   HC-N.Dubnica ,,B,,            2       :    6  
                   
                   
  13:45   VYHODNOTENIE  TURNAJA                   :  
                   
                   



ROZLOSOVANIE   TURNAJA  

                 
VI I. ročník medzinárodného turnaja v pozemnom hokeji - memoriál-  J.Groma  
                 
    26. 11 2016  Nová  Dubnica        
     
 
     
 
       
             
             
ROZLOSOVANIE  ZÁPASOV         
                 
      hrá  sa  2x 12  minút       
                 
1. Zápas 9:00  - 9:30 Warta Poznaň             HC-N.Dubnica ,,A,,                 :
                 
                 
2. Zápas 9:35  - 10:05 SP 25 Poznaň              ŠK Šenkvice                 :
                 
                 
3. Zápas 10:10  - 10:40 HC N.Dubnica,,B,,  Warta Poznaň                :
                 
                 
4. Zápas  10:45 - 11:15 ŠK Šenkvice  HC-N.Dubnica ,,A,,                 :
                 
                 
5. Zápas 11:20  - 11:50 SP 25 Poznaň              HC N.Dubnica ,,B,,                :
                 
                 
6. Zápas  10:55  - 11:20 ŠK Šenkvice  Warta Poznań                 :
                 
                 
7. Zápas  11:25  - 11:50 HC N.Dubica ,,A,, SP 25 Poznaň                 :
                 
                 
8. Zápas  11:55  - 12:25 HC N.Dubnica ,,B,, ŠK Šenkvice                 :
                 
                 
9. Zápas  12:30  - 13:00 SP 25 Poznaň  Warta Poznaň                 :
                 
                 
10. Zápas  13:05 - 13:35 HC N.Dubnica ,,B,, HC N.Dubnica ,,A,,                :
                 
                 
  13:45   VYHODNOTENIE  TURNAJA                   :
                 
                 

                                                           

    Konečné   poradie  na VII.ročníku medzinárodného turnaja v pozemnom hokeji -Jozefa  Groma 26.11.2016


1.miesto    HC  Nová Dubncia  ,,B,,

2.miesto    SP 26 Poznaň

3.miesto    ŠK Šenkvice ,,B,,

4.miesto    ŠK Šenkvice  ,,A,, 

5.miesto    Warta  Poznaň  

6.miesto    HC  Nová Dubnica ,,A,,

Všetkým hráčom patrí veľká vďaka za pekné športové výkony.Našim malým hráčom gratulujeme k víťazstvu a hráčom čo skončili na poslednom mieste gratulujeme ako si pekne poradili s tým ,že po prvý krát hrali svoje zápasy.


Hráči ktorý reprezentovali za  družstvo  HC Nová Dubnica ,,A,,  

Khandl Oliverko ,  Telúchová Dianka , Štrauch Samko , Králiková Karolínka , Čepelová Miška , Tawadrous Jason , Baur Aďko , Baur Maťko - všetcia ste na ihrisku hrali veľmi krásne a ukázali ste nám aký ste bojovníci.Príde aj víťazstvo no ešte musíme trošku viacej potrénovať .

 Hráči ktorý reprezentovali za  družstvo  HC Nová Dubnica ,,B,, 

Jakubko  Szabo , Maťko  Szabo , Miško Kubištík, Sofia Tehláriková ,  Dominik Hrubo ,  Miško Horník 



Späť